<Poznej nového čumáčka>
!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://life-of-anthony.blog.cz/ !!!!!!!!!!!!!!!!

CHARLIE: vše o něm ;)

18. března 2015 v 20:08 | Rosa |  Charlie
Ahoj! Hrdá majitelka hlavního hrdiny Charlieho si udělala čas aby vám tu o něm něco napsala! A teď už vážně :) O každém králíčkovi se dá něco napsat. Písnu vám semka teda něco=všechno o něm. Snad vám nenaženu nudu a jdem na to! :)


Charlie je malý tří a půl měsíční sameček. Má velké srdce a chytrý mozek. Je to prostě mazel. Dostala jsem ho k narozeninám a to mu byly 2 měsíce. Byl celkem dost vyjevenej, k jeho výjevu jsem se brzy přidala taky když můj kmotr do obýváku dotáhl maxi rakev (klec). Později jsem ale zjistila, že to jsou standartní rozměry klece. I Charliemu se ta rakev moc zalíbila!
Když jsem si ještě dříve půjčovala školní králíky, vždy byli vyděšení když jste k nim přišli. To si asi dokážete představit jak byli vykulení když mě poprvé spatřili. Charlie oproti nim byl velkej kliďas ;) Po pár hoďkách v novoučké kleci se milé rád uvolnil. Byla jsem opravdu nadšená. Vše na něm bylo skvělé až na jednu věcičku... Vypotřebovával se hned u mističky :( Je to sice drobnost, ale vadí mi dost. Samozdřejmě že se ho snažím a snažila jsem se ho to odnaučit, ale on si prostě myslí a myslel že to je zachůdek. Nevím jestli je tak líný se od té misky zvednout a jít nadruhou stranu klece na záchůdek, nebo mu to tak hodně ten záchod kompenzuje... Každopádně to je na něm jediné mínus.
Velicé rád leží, hopká a líže mě. To lízání je to nejroztomilejší co jsem kdy cítila. Prostě když si v obýváku lehne, tak se k němu většinou přidám. Ale on se najednou zvedne a začne mi lízat čelo, vlasy a nakonec mi je začne rvát. Přitom si poťapkává. Nevím jestli je to úchyl nebo jestli mu tak chutnám či mi tím vyjadřuje lásku... Každopádně je to děsně roztomilý!
O tom kolik a jak skáče vám snad už psát nemusím. On je takovej, že když se na něj kdykoliv podíváte, nutí vás to šišlat! Fakt že jo! To byste mě něchtěli slyšet!
Je to zakrslý beránek, takže má uši dolů jako beran. Když mu něco říkáte, tak je posune o něco dopředu. To je taky tak roztomiloučký. Je od nějaké chovatelky.
A jak se projevuje jeho chytrost? Tak například že si snaží otvírat vrátka (viz. TENTO článek), dále skvěle reaguje na zavolání jeho jména atd. Co mu ale na chytrosti ubírá je ten záchod :(
Tak co? Stačí vám tyto informace o něm? Zbarvení snad vyčtete z tohoto obrázku:
Jinak je to vše a papá :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Edeal Edeal | Web | 21. března 2015 v 18:50 | Reagovat

Taky mě Čikinka olizuje. Je to, jak píšeš, opravdu roztomiloučké =D

S tím záchůdkem.. Zkus jej dát na to místo, kde chodí vykonávat potřebu. V tomhle se musíme králíčkovi přizpůsobit =)

2 *Rosa* *Rosa* | Web | 21. března 2015 v 19:13 | Reagovat

To je chytré no. Taky mi ale vadí že se vykonává zrovna u toho jídla :( :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Blog byl založen: 18.2. 2015 :)
byl ukončen: 23.7. 2016 :(


Like SEM!!!!!!!!!!!(Charlieho fb :) )