<Poznej nového čumáčka>
!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://life-of-anthony.blog.cz/ !!!!!!!!!!!!!!!!

Můj úkol na mém blogu ;)

21. března 2015 v 19:19 | Rosa |  Other...
Ahoj. Dnes vám tu napíšu jaký je můj úkol na tomto blogu, co přesně musím dělat atd... Jo, jasně, nemám kdoví jak slavnej blog abych na něm měla fůru práce, ale nějakou tam přece jenom mám ;) Pusťme se do toho ;)
Je jasný že musím psát články. To, kdy je vydávám je vlastně na mně. Musím je vydat tak, aby jich nebylo moc na jedno kraťoučké období, nebylo jich málo. Prostě tak akorát. Já dávám tři články za týden což je dobrý počet (napište mi do komentů jestli vám to tak vyhovuje ;)). Dále články nesmějí být nudné! Občas se mi to stalo, ale já to vždy (doufám) nějak prokecala aby to bylo zábavnější. Za tu zábavu považuju třeba informace o chovu králíků nebo z života mého králíka. Dávám vám tím (užitečné) rady a sdílím s vámi vyzkoušeniny.
Další je aktivita. Ta je taky velkým dílem blogu. Kdyby za moc nestála, články by neměly smysl! Vy jste ale super a o aktivitu tu nemám strach! Je to neuvěřitelné ;) O tu aktivitu se starám tak, že sdílím svůj blog na různých soc. sítích, snažím se si dělat kamarády kteří mi k tomu také dopomáhají a vytvářím obsah kterým si vás i udržím.
Vzhled. O ten jsem se taky prala (můj naprosto první vzhled, né tento) protože jsem pořád něco upravovala, přendávala no prostě jsem to chtěla tip ťop ;) S tímto nynějším vzhledem už jsem se ale já neprala. Udělala mi ho Edeal které stále moc děkuju! Přecejenom i ten desing udržuje můj blog čitelným.
Prostě se snažím aby můj blog za něco stál. Mám ho už tři týdny a za tu dobu je skvělá aktivita :) Něco se prostě změnilo. Takže děkuji Charlie že jsi mi ho umožnil vytvořit :) A tobě Edeal za všelijakou pomoc :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Edeal Edeal | Web | 22. března 2015 v 19:36 | Reagovat

Úplně to stačí! Pamatuji si doby, kdy jsem vydávala články každý den... To bylo hrozné! Ubíralo mi to času a nápadů.

Jinak nemáš vůbec zač! A layout... Mno =D Umím lepší. Ale jsem ráda, že se líbí tobě =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Blog byl založen: 18.2. 2015 :)
byl ukončen: 23.7. 2016 :(


Like SEM!!!!!!!!!!!(Charlieho fb :) )