<Poznej nového čumáčka>
!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://life-of-anthony.blog.cz/ !!!!!!!!!!!!!!!!

Duben 2015

Klíšťata

25. dubna 2015 v 22:25 | Rosa |  Králíčci
Ahoj! Klíšťatům se né každý vyhne a hlavně králíci! Ti jsou na ně jako magnet! Částečnou ochranu jim však poskytuje hustý kožíšek. Taky proto se klíšťata přisávají více kolem očí, uší a čumáčku.

Spinká

25. dubna 2015 v 22:10 | Rosa |  Mé fotky

Se zajímal :)

23. dubna 2015 v 20:07 | Rosa |  Mé fotky
Jo, je to trošku rozmazaný,ale roztomilý :P

Děkuju! 500 :3

14. dubna 2015 v 20:55 | Rosa |  Other...
Ou máj gat! Už jsme překonali bájnou hranici 500 návštěv :333 !!!! Nevím jak vám poděkovat! Když jsem tento blog zakládala, dost hodně jsem předpokládala že to s ním nikam nedotáhnu :( . . . . . . . . . . . Ale vy jste mi to vyvrátili! :O Možná moc přeháním? Možná! Ale vy za to stojíte! :* Moje nejbájnější hranice je sice 1000, ale polovina je taky.... Šmankote :D Další soutěží bych vám poděkovala kdybych ale měla jistotu aspoň malé účasti. Minule jste se moc nepředvedli... SOUTĚŽ Takže nevím jak vám poděkovat! :O
Každopádně moc děkuju!!! Opět připomínám, že se můžete přidat do mých "oblíbenců"! (napište mi do komentů) Když už jsme u toho nabízení, koukněte se i na FB Charlieho :D https://www.facebook.com/kralicekcharlie?fref=nf
Kdybyste tu byli, určitě by vás jako poděkování olízal :D Snad ještě něco jako poděkování vymyslím. Tak zatím se mějte líbezně a pa! :*

Kokcidióza

13. dubna 2015 v 21:14 | Rosa |  Králíčci
Ahoj! Dnes popravdě moc nevím co vám o kokcidióze napíšu :( Na vlastní kůži jsem to neměla (naštěstí) to štěstí vyzkoušet:) Co vím : je to vir, nechte králíčka očkovat, pro jistotu nechte provést rozbor bobku pro ujištění zdraví ušáka, může se nacházet v krmivu ( volném ), kontrolujte co váš mazlíček konzumuje, projevuje se zamrzlém sedění v koutě, králíček se hrbí, bobky smrdí až moc, dělá "vánočky"... Mamka se prý i dočetla že má králíček červené uši a slzí mu oči... No, jesti je to pravda, tak to se mám na co těšit. Tyto dva body totiž Charlie splňuje :( Já se to snažím brát optimisticky. Prevence proti kokcidióze je myslím že několik kapek ( né-li lžiček? :O ) a potom samozřejmě léky, léky a léky D:
V příštím článku se info o kokcidióze dozvíte odborně kopírované z internetu :)
To je vše :) ( prosím, v komentářích mě případně opravte :) ) (promiňte že je článek bez obrázku :( ) :*


Spotřebováno za Únor, Březen, Duben 1.

7. dubna 2015 v 21:12 | Rosa |  Série "Spotřebováno"
Ahoj, vítám vás tu u nové série Spotřebováno za...! Je to o tom co Charlie za určitý měsíc snědl. O tom vám tu porecenzuju :) Budu to známkovat jako ve škole:
1. Krmivo: Tropifit, Rabbit=3
2. Gimbi=3
3.,4. Cuni Nature, Versele-Laga=1
4. Classic, Standart=2
5. Special= 2
6. Tesco, Rabbit food= 1-
Tak to jsou všechny "Reprodukty" :) Hodnotila jsem i jestli to stojí za to. Ty první dva ne, ostatní ano :)
Tak to je vše! Papá!


Vyhodnocení soutěže+Velikonoce!!!!

4. dubna 2015 v 21:11 | Rosa |  Other...
Ahoj... Jsem celkem zklamaná... Soutěž byla ukončena 1.4.... Probíhala měsíc! Ale zúčastnil se jen jeden člověk :( Asi jsem nemohla čekat nějaký vesmírný počet, ale mohlo vás být víc. Na to kolik z vás tu soutěž vidělo... Ale děkuju ti Edeal za účast. Jo, sice jsem psala že pokud se vás nezúčastní víc jak tři lidé, soutěž ruším, ale tvoje vina Edeal to nebyla. Tudíž přehlížím "nulový" počet zúčastněných a ceny dostaneš. Byl to tedy obrázek tvého pejska Dášenky, heřmánkový čaj a pytlíček hoblin. Zítra se dám do malování a obrázek ti tedy asi pošlu (potom mi prosím sděl tvou adresu na můj email (samu.w@email.cz) případně se i dohodneme.
Další zprávička se týká Velikonoc! Den milovaného osení. I protože tyto svátky probíhají, soutěž neruším ;). Na Velikonoce jsem si pro vás připravila... Velikonoční fotky samozřejmě s Charliem. Aby mého milovaného zakrslého BERÁNKA nepokadil BERÁNEK ( :D ) jsem si pro něj přichystala ovocno-zeleninový salát a nové zrní z tesca (je kvalitní). Tak mi dolů můžete písnout jak uchráníte před bobky vašeho ušáka :D Jako další článek bude spotřebováno za 3 měsíce tak nezapomeňte sledovat!
To je asi vše co jsem vám potřebovala vykecat. Tak papá a užijte si velikonoce! :) :*
Blog byl založen: 18.2. 2015 :)
byl ukončen: 23.7. 2016 :(


Like SEM!!!!!!!!!!!(Charlieho fb :) )