<Poznej nového čumáčka>
!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://life-of-anthony.blog.cz/ !!!!!!!!!!!!!!!!

Švédské kapky ☼ Modré z nebe?!

11. října 2015 v 12:00 | Rosa |  Králíčci
Ahoj! Dnes tu máme recenzi!!! A to o "daru z přírody", "modrém z nebe" a nebo prostě švédských kapkách...

Narazila jsem na ně v různých králičích příručkách. Ty kapky dle nich byly na menší bebíčka. Asi již víte že Charlie menším bebíčkem trpěl/trpí a tak jsem se rozhodla tento přírodní lék z 32 bylin a 2,5% alkoholu vyzkoušet. 2x denně, ráno a večer, jsem Charliemu pokládala na podouško vatový tampónek s kapkami. Výsledek se začal dostavovat něco málo po týdni! Celkem rychlost ne? Ze začátku této rutiny to Charlieho trochu štípalo, pak se mu to ovšem začlo důkladně dezinfikovat a hojit. Ránka od škrábání se mu zahojila (díky bohu!) a mám i menší pocit že mu ta "mýtinka" začala zarůstat (díky bohu!).
25O ml švéd. kap. stojí okolo 200 Kč. Seženete je v lékárnách. Jsou účinné i pro lidi a to nejen vnějšně. Jsou na kašel, bolení břicha... Je to prostě dar z přírody který je opravdu úžasný! Dál tady ale taky záleží na typu rány. Charliemu pomoct mohl, vašim zvířátkům nemusí. Takže případné reklamace prosím cpěte někomu jinému :D Já vám tu jen říkám o svých zkušenostech které byly dost kladné.
Taky jsem je začala používat dřív než bych šla k veterináři, což se na konec vyplatilo! :) Doporučuju vám kapky tedy použít v malém stádiu bolístky abyste zjistili, ještě v pravý čas, či kapky pomohly nebo jestli je nutno navštívit lékaře :) Uvidíme tedy, jestli vám sem hodím ještě další (část) recenze.
Tak se mějte líbezně a papá!!!

PŘED TÍM:
Je viden malý stroupek

POTOM:

Je vidna malá, celkem hladká, zarůstající ploška
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | 17. října 2015 v 9:52 | Reagovat

Prosím hlasuj zde http://pet-animals.blog.cz/1510/halloween-vyrazovacka
pěkný blog ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Blog byl založen: 18.2. 2015 :)
byl ukončen: 23.7. 2016 :(


Like SEM!!!!!!!!!!!(Charlieho fb :) )