<Poznej nového čumáčka>
!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://life-of-anthony.blog.cz/ !!!!!!!!!!!!!!!!

ROK SPOLU

28. ledna 2016 v 20:28 | Rosa |  Charlie
Ahoj! Bože, bože! Měsíc jsem nebyla aktivní, ale to proto, že mi odešel počítač (píšu přes babiččin :D) a taky jsem byla na nejlepším lyžáku :DD Mám tu ale článek o roku s Charliem...Začalo to tedy 23. 1. 2015 kdy se mi jako dáreček objevila ta osudná láska, Charlie. Nemohla jsem tomu uvěřit a byla jsem dojatá. Už tehdy jsem v něm viděla kliďase a "Ajnštájnka". On na mě mrknul, já na něj mrkla a už to bylo :DD Bylo mi jasné, že takové skvělé zvíře se neobejde bez sociálním sdílením a tak jsem mu chvilku na to založila blog (18.2.) a FB stránku. Na mé očekávání se tyto sítě rozjely nečekaně rychle a začalo mi dělat radost je psát a Charlieho sdílet. S tímto se rozšířil i koníček focení v kterém jsem stále ještě úplný amatér, ale celkem mě to baví.
S Charlieho jménem se nese nepatrné povídání. Jmenuje se tak proto že ,teď už nevím přesně kdy, ale mám pocit, že měsíc před tím než jsem ho dostala, byl ve Francii teroristický útok na ten časopis Charlie něco něco (:/) a na tuto památku se Charlie jmenuje Charlie.
S Charliem jsme toho dosti prožili (víc v minulém článku) a jsem za to neuvěřitelně ráda! Také jsem si s ním vytvořila silné pouto.

Moc díky, že jste si toto přečetli a doufám, že vám mé seky ve vydávání článků moc nevadí. Pokusím se na vás teď už myslet víc a zatím se mějte líbezně a papá!!!!

Snad týden co jsem ho vlastnila
A teď už je takhle velký

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Blog byl založen: 18.2. 2015 :)
byl ukončen: 23.7. 2016 :(


Like SEM!!!!!!!!!!!(Charlieho fb :) )