<Poznej nového čumáčka>
!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://life-of-anthony.blog.cz/ !!!!!!!!!!!!!!!!

Úpadek| Kam se ztratily ty blogy

23. května 2016 v 13:00 | Rosa |  Other...
Ahoj! Nějakým způsobem jsem se dostala k pročítání zvířech blogů na blog.cz a co mě zarazilo...

Zarazil mě úpadek těchto chovatelských blogů. Jako by tyto blogy proletěly na Bermudským trojuhelníkem a snad všechny zmizely... Třeba má oblíbená Edeal přestala, Christen také končí a co jsem tak projížděla spřátelené blogy Edeal, snad žádný nebyl aktivní... Samozřejmě, když to někoho nebaví, co by se do toho nutil? Spousta lidí také z psaní blogu vyroste a nebo jim dojdou nápady na příspěvky.
Co je ale právě to zarážející je načasování úpadku zvířecích blogů.
Konec roku 2015... nebo dřív
Najednou mám takový bizardní pocit ticha. Jak kdybych byla jedinou pisatelkou o zvířatech (samozřejmě, že nejsem). To snad už nikdo nemá jedinečné/zajímavé zvíře, které by chtěl publikovat na internetu s tím, že mu to vydrží aspoň 2 roky?
Zaměřuju se především na blogy o chovatelství. Takové weby mě činí šťastnou. Toto štěstí poněkud upadá jelikož přestává být co číst... Co jsem tak hledala na blog.cz nejnovější články a z nich články o zvířatech, moc žádný jsem nenašla.

A tak se tedy obracím k vám, čtenářům, pokud máte mazlíčka, zkuste z něj udělat internetovou "hvědu" ať mám já i spousta dalších lidí co číst :) Případně vám moc ráda pomohu blog rozjet :) Stačí se ozvat.

Mějte se líbezně, pište články a papá!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Blog byl založen: 18.2. 2015 :)
byl ukončen: 23.7. 2016 :(


Like SEM!!!!!!!!!!!(Charlieho fb :) )