<Poznej nového čumáčka>
!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://life-of-anthony.blog.cz/ !!!!!!!!!!!!!!!!

Other...

Úpadek| Kam se ztratily ty blogy

23. května 2016 v 13:00 | Rosa
Ahoj! Nějakým způsobem jsem se dostala k pročítání zvířech blogů na blog.cz a co mě zarazilo...

Jednoletý blog

18. února 2016 v 19:12 | Rosa
Ahoj! 18.2.... Tento blog už mám jeden rok :O

rok 2015

3. ledna 2016 v 21:18 | Rosa
Ahoj! Rok 2015, jak jste si mohli všimnout, před pár dny uplynul a mě je nyní ctí vám ho tu v pár větách převyprávět měsíc po měsíci :)

Prázdniny 13.-cca 16.8.

13. července 2015 v 18:19 | Rosa
Ahoj! Mám tu jen takové nicotné upozornění. Prázdniny pro mne začaly 13. 7. a končí mi cca 16. 8., což znamená, že po tuto dobu nevyjde žádný článek, fotka, nic (omlouvám se). Tak se mějte líbzně a papá!

Video- koně

6. července 2015 v 22:25 | Rosa
Ahoj! Omlouvám se že minulý týden nevyšel článek, ale teď na prázdniny nečekejte takovou článkovou aktivitu :D Nedávno jsem však byla u koní a tak vám sem dávám aspoň prezentaci :)
Mám pocit že koňáci jsou i králíkáci a naopak, nemám pravdu? :D Tak si to video užijte! :)

Ustanovení článků

2. května 2015 v 18:13 | Rosa
Ahoj! Nějakou tu dobu nevyšel článek a to proto.....

Děkuju! 500 :3

14. dubna 2015 v 20:55 | Rosa
Ou máj gat! Už jsme překonali bájnou hranici 500 návštěv :333 !!!! Nevím jak vám poděkovat! Když jsem tento blog zakládala, dost hodně jsem předpokládala že to s ním nikam nedotáhnu :( . . . . . . . . . . . Ale vy jste mi to vyvrátili! :O Možná moc přeháním? Možná! Ale vy za to stojíte! :* Moje nejbájnější hranice je sice 1000, ale polovina je taky.... Šmankote :D Další soutěží bych vám poděkovala kdybych ale měla jistotu aspoň malé účasti. Minule jste se moc nepředvedli... SOUTĚŽ Takže nevím jak vám poděkovat! :O
Každopádně moc děkuju!!! Opět připomínám, že se můžete přidat do mých "oblíbenců"! (napište mi do komentů) Když už jsme u toho nabízení, koukněte se i na FB Charlieho :D https://www.facebook.com/kralicekcharlie?fref=nf
Kdybyste tu byli, určitě by vás jako poděkování olízal :D Snad ještě něco jako poděkování vymyslím. Tak zatím se mějte líbezně a pa! :*

Vyhodnocení soutěže+Velikonoce!!!!

4. dubna 2015 v 21:11 | Rosa
Ahoj... Jsem celkem zklamaná... Soutěž byla ukončena 1.4.... Probíhala měsíc! Ale zúčastnil se jen jeden člověk :( Asi jsem nemohla čekat nějaký vesmírný počet, ale mohlo vás být víc. Na to kolik z vás tu soutěž vidělo... Ale děkuju ti Edeal za účast. Jo, sice jsem psala že pokud se vás nezúčastní víc jak tři lidé, soutěž ruším, ale tvoje vina Edeal to nebyla. Tudíž přehlížím "nulový" počet zúčastněných a ceny dostaneš. Byl to tedy obrázek tvého pejska Dášenky, heřmánkový čaj a pytlíček hoblin. Zítra se dám do malování a obrázek ti tedy asi pošlu (potom mi prosím sděl tvou adresu na můj email (samu.w@email.cz) případně se i dohodneme.
Další zprávička se týká Velikonoc! Den milovaného osení. I protože tyto svátky probíhají, soutěž neruším ;). Na Velikonoce jsem si pro vás připravila... Velikonoční fotky samozřejmě s Charliem. Aby mého milovaného zakrslého BERÁNKA nepokadil BERÁNEK ( :D ) jsem si pro něj přichystala ovocno-zeleninový salát a nové zrní z tesca (je kvalitní). Tak mi dolů můžete písnout jak uchráníte před bobky vašeho ušáka :D Jako další článek bude spotřebováno za 3 měsíce tak nezapomeňte sledovat!
To je asi vše co jsem vám potřebovala vykecat. Tak papá a užijte si velikonoce! :) :*

Můj úkol na mém blogu ;)

21. března 2015 v 19:19 | Rosa
Ahoj. Dnes vám tu napíšu jaký je můj úkol na tomto blogu, co přesně musím dělat atd... Jo, jasně, nemám kdoví jak slavnej blog abych na něm měla fůru práce, ale nějakou tam přece jenom mám ;) Pusťme se do toho ;)
Je jasný že musím psát články. To, kdy je vydávám je vlastně na mně. Musím je vydat tak, aby jich nebylo moc na jedno kraťoučké období, nebylo jich málo. Prostě tak akorát. Já dávám tři články za týden což je dobrý počet (napište mi do komentů jestli vám to tak vyhovuje ;)). Dále články nesmějí být nudné! Občas se mi to stalo, ale já to vždy (doufám) nějak prokecala aby to bylo zábavnější. Za tu zábavu považuju třeba informace o chovu králíků nebo z života mého králíka. Dávám vám tím (užitečné) rady a sdílím s vámi vyzkoušeniny.
Další je aktivita. Ta je taky velkým dílem blogu. Kdyby za moc nestála, články by neměly smysl! Vy jste ale super a o aktivitu tu nemám strach! Je to neuvěřitelné ;) O tu aktivitu se starám tak, že sdílím svůj blog na různých soc. sítích, snažím se si dělat kamarády kteří mi k tomu také dopomáhají a vytvářím obsah kterým si vás i udržím.
Vzhled. O ten jsem se taky prala (můj naprosto první vzhled, né tento) protože jsem pořád něco upravovala, přendávala no prostě jsem to chtěla tip ťop ;) S tímto nynějším vzhledem už jsem se ale já neprala. Udělala mi ho Edeal které stále moc děkuju! Přecejenom i ten desing udržuje můj blog čitelným.
Prostě se snažím aby můj blog za něco stál. Mám ho už tři týdny a za tu dobu je skvělá aktivita :) Něco se prostě změnilo. Takže děkuji Charlie že jsi mi ho umožnil vytvořit :) A tobě Edeal za všelijakou pomoc :)
 
 

Reklama
Blog byl založen: 18.2. 2015 :)
byl ukončen: 23.7. 2016 :(


Like SEM!!!!!!!!!!!(Charlieho fb :) )